O nas

Nazywam się Monika Łubkowska, jestem nauczycielką języka angielskiego z 13-letnim doświadczeniem, lingwistką i dwujęzyczną mamą

Moją pasją jest nauczanie dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem obcym.

Urodziłam się i mieszkałam w Toronto, w Kanadzie – jako nastolatka przyjechałam do Polski. Tutaj ukończyłam studia na Uniwersytecie Gdańskim: nauczycielskie oraz językoznawcze.

Będąc osobą dwujęzyczną, biegle posługującą się językiem angielskim i polskim, doskonale wiem jak ważne i efektywne jest zapoznanie z drugim językiem we wczesnych latach życia.

Moje dzieciństwo spędzone w Toronto i doświadczenie tamtego systemu edukacji przedszkolnej i szkolnej stały się inspiracją do udoskonalenia metod nauczania dzieci w Polsce.

Tak powstała mobilna szkoła języka angielskiego MAGIC Learning – wyłącznie dla dzieci! Tutaj staramy się zapewnić dzieciom przede wszystkim radość z uczenia się, stosując moją autorską metodę nauczania bazującą na rozwiązaniach, które sprawdzają się w przedszkolach i szkołach w Toronto – w środowisku wielokulturowym i wielojęzycznym. W ich skład wchodzą: muzyka i śpiew, gry i zabawy oraz kreatywne zajęcia plastyczne, dzięki którym dzieci poznają język za pomocą wszystkich zmysłów, w sposób empiryczny – dla nich naturalny.

 

Swoje doświadczenie zdobywam od lat w trójmiejskich przedszkolach, punktach opieki dla najmłodszych i w szkołach, a wiedzę i pomysły staram się przekazywać dalej, szkoląc nowych lektorów, nauczycieli języka angielskiego oraz wspierając rodziców i opiekunów. Zapraszam na blog!

 

Dla mnie, praca z dziećmi jest odskocznią od tej nudnej części dorosłości oraz źródłem inspiracji i energii na co dzień! Prywatnie, jestem mamą dwójki, jak najbardziej dwujęzycznych maluchów😊
W wolnym czasie uwielbiam czytać książki oraz śpiewać i rozwijać umiejętności wokalne.

Cel i misja:

01. Mobilna szkoła

MAGIC Learning to mobilna szkoła językowa działająca na terenie trójmiasta i okolic. Prowadzimy kursy i warsztaty języka angielskiego w żłobkach, przedszkolach, szkołach i wszędzie tam, gdzie nas potrzebują.

02. Zajęcia dla dzieci

Naszą specjalnością jest nauczanie dzieci w wieku 1-10 lat. To, co nas wyróżnia, to wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i skuteczne metody nauczania.

03. Nauczyciele z pasją

Nasi lektorzy posiadają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale też mają fantastyczny kontakt z dziećmi i energię twórczą. Nasze regularne spotkania i szkolenia dają ciągłą możliwość rozwoju i ulepszania naszych metod i sposobów nauczania.

04. Indywidualne podejście do dzieci

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych małych uczniów i zapewniamy indywidualne podejście do każdego z nich.

05. Różnorodność zajęć

Nasze zajęcia odznaczają się dużą różnorodnością – obejmują muzykę, sztukę, ruch i zabawę. Wszystkie te elementy uruchomiają wyobraźnię dziecka, mobilizują do twórczego myślenia i pomagają w odkrywaniu różnych idei przy pomocy zmysłów. Umiejętności te są nie tylko niezbędne dla prawidłowego rozwoju młodego człowieka, ale też gwarantują szybkie i skuteczne przyswajanie języka obcego.

06. Radość z uczenia się

Im wcześniej dziecko zacznie swoją przygodę z językiem obcym, tym skuteczniejsza i ciekawsza będzie droga jego poznawania i uczenia się. Kompetencje językowe nabywamy cały czas, lecz najłatwiej przychodzi nam to w początkowych latach życia. Zapewniamy, że z nami Wasze dziecko doświadczy pozytywnego pierwszego kontaktu z językiem angielskim, co zaowocuje optymistycznym nastawieniem i motywacją do nauki w przyszłości!

Newsletter

* Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach,
produktach i usługach. Zgodę będziesz mogła/mógł w każdej chwili wycofać,
a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.